Чому краще працювати в офісі, а не з дому

Завдяки сучасним інноваційним технологіям, це реально, а головне можливо, щоб працівники працювали з домуЗавдяки сучасним інноваційним технологіям, це реально, а головне можливо, щоб працівники працювали з дому. Але чи це  корисно для робочого процесу та кар’єрного росту  та розвитку компанії?

Всім відомо, що Інтернет та інші технологічні платформи, як ніколи, полегшують комунікації та стирають усі кордони. Тепер працювати можна з будь-якого куточку світу —  проте саме ця реальність є головним челенджем як для керівників підприємств, так і для співробітників. Тим не менш перед усіма постає запитання: де краще працювати вдома чи в офісі?

На цьому фоні, уже було проведено багато досліджень, щоб визначити, чи працівникам і керівництву більш продуктивно працювати вдома чи в офісі.

Звичайно в усьому є свої плюси та мінуси. Саме тому багато хто задумується як краще зробити. У всьому головне знати міру, тому  здоровий баланс між роботою та особистим життям є вирішальним фактором для працівників, і робочі дні вдома можуть сприяти підтримці цієї рівноваги.

HashFlare

Аргументи на користь роботи з дому вагомі. Ті, хто працює вдома, значно економлять час та гроші на поїздки в офіс та назад, також робота вдома може бути дуже корисною для працюючих батьків. Крім того, деякі види роботи не вимагають фізичного перебування в офісі.

Тим не менш є значні переваги в тому, аби працювати саме з офісу:

  1. Коммунікаційні можливості

Коли ви працюєте в офісі, вашому лінійному керівнику та керівництву компаній набагато легше побачити ваш справжній потенціал — яка ваша продуктивність, відданість справі та працьовитість. Спілкування з керівництвом компанії дає можливість продемонструвати свої лідерські здібності та налагодити зв’язки зі справжніми професіоналами у вашій галузі. Цей час взаємодії в офісі особливо корисний, коли настає час керівництву робити просування по службі та видавати премії.

2. Підвищення корпоративного духу в компанії

Коли ви проводите час зі своїми колегами, ви налагоджуєте весь процес спілкування і коли в майбутньому вам буде необхідно висловити свою думку чи зробити публічний виступ — вам буде значно легше це зробити. Скласти тісні стосунки з колегами по телефону важче, а робота в офісі точно розширить вам коло ваших знайомств.

Командна робота — фантастична робота

Коли ви працюєте пліч о пліч зі своїми колегами, простіше увімкнутися в процес і запропонувати свою допомогу, щоб вирішити проблеми, з якими стикнулися члени вашої команди (і навпаки). Набагато складніше відстежувати прогрес вашої команди — або його відсутність — без фізичної присутності, яку надає офіс.

Тож якщо ви вирішили для себе, що робота в офісі це саме те, що необхідно вам та вашій команді і тепер перед вами стоїть питання, яке місце підійшло б вам краще за все. Не поспішайте гуглити оренда офісу Львів, просто перейдіть за посиланням — https://optima-plaza.com.ua/

Leave a reply

15 − 15 =

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Confirm that you are not a bot - select a man with raised hand: